BLOWTHERM S.p.A. on põhja-itaalias Veneetsia lähedal Padovas asutatud tööstus-ettevõte, mis toodab katlaid ja kütteseadmeid ning värvikambreid üle 50 aasta.

Blowtherm müüb oma toodangut rohkem kui kuuekümnes riigis üle maailma ja ta on tunnustatud kui juhtiv kütteseadmete ning värvi- ja kuivatuskambrite tootja.

Blowtherm projekteerib ja valmistab oma toodangu järgides kõrgeid kvaliteedistandardeid: põhisuundumus on kõrge automatiseerituse tase ja modernne tootmise korraldus.

Eesmärgiks on kõrge tootlikkus, energiasääst ja kerge hooldamine pakkumaks maksimaalset usaldusväärsust ning mugavust.

Blowtherm S.p.A-s on kaks eraldi seisvat osakonda: kütteseadmed ja värvikambrid.

ART Kütteseadmed OÜ on tarninud Blowthermi tooteid Eestisse 2009. aastast ning alates 2013. aastast esindame ametlikult Blowtherm S.p.A kütteosakonda.

Kütteseadmeid toodetakse laias valikus alates koduseks kuni tööstuslikuks kasutamiseks mõeldud seadmetega. Peamiselt toodetakse aurukatlaid, veekatlaid, põleteid, õhkkütteseadmed ning ahjusid pagaritöökodadele.

ART Kütteseadmed OÜ poolt on Eestisse tarnitud nii auru-, termaalõli- ja veekatlaid kui ka erinevaid õli, gaasi- ning raskeõlipõleteid.

Aastal 1994 omandas Blowtherm ISO 9000 sertifikaadi ning 2010 aastal uuendati see ISO 9001-2008-le vastavaks. Kütteseadmete projekteerimisel on järgitud Euroopa Liidu CE direktiive, samuti omavad tooted sertifikaate Venemaa, Rumeenia ja Ukraina turul turustamiseks.

Meie spetsialistid koostöös tehase tehnikaosakonnaga aitavad leida sobivaima lahenduse lähtudes just teie vajadustest.

Pakume tehnilist tuge ja kütteseadmetele varuosi ka varasemalt teiste ettevõtete poolt tarnitud ja paigaldatud Blowtherm S.p.A seadmetele, enimlevinud varuosasid hoiame pidevalt laos ning puuduoleva varuosa suudame kiiresti kohale toimetada.