Isolatsiooniga moodul-korsten

Prodmaxi korstnad on valmistatud roostevabast happekindlast nõgipõlemiskindlast terasest EN 1.4404 (AISI 316L), materjali seinapaksus 0,5mm – 1mm. Topeltseintega korstna soojusisolatsiooniks kasutatakse kemikaalidele vastupidavat, tulekindlat ja ökoloogiliselt puhast isolatsioonimaterjali mille tiheduseks on 105 kg/m3.

Kirjeldus

Prodmaxi korstnad on valmistatud roostevabast happekindlast nõgipõlemiskindlast terasest EN 1.4404 (AISI 316L), materjali seinapaksus 0,5mm – 1mm. Topeltseintega korstna soojusisolatsiooniks kasutatakse kemikaalidele vastupidavat, tulekindlat ja ökoloogiliselt puhast isolatsioonimaterjali mille tiheduseks on 105 kg/m3. Kõikidel korstnasüsteemi elementide valmistamiseks kasutatud materjalidel on sertifikaadid ja vastavusdeklaratsioonid ning materjalid ei ole inimese tervisele ohtlikud. Moodulkorstnate väliskest on valmistatud kas tsingitud terasest või roostevabast terasest – viimistlus matt, poleeritud või harjatud. Korstna markeering: EN 1856-1 T600-N1-W-Vm-L50050-G100, Sisetoru diameeter jääb vahemikku 130 – 550mm. Sisetoru ja väliskesta vahel on isolatsiooniks 25mm või 50mm kivivilla, mille maksimaalne töötemperatuur on 1000ºC.

Moodulkorstnate paigaldus

Korstnad paigaldatakse vastavalt nõuetele. Kõik moodulid liituvad üksteisega lihtsalt ja kindlalt. Komplektis on kõik vajalikud detailid, mis võimaldavad paigaldada igasuguse kujuga korstnaid. Isoleeritud moodulkorstnate paigaldus ja hooldus on lihtne.

  • korstnad ei vaja vundamenti

  • korstnad sobivad paigaldamiseks välja kui ka hoone sisse

  • korstnad sobivad kõikidele katla tüüpidele, kaminatele ja ahjudele

  • korstnad sobivad nii tahke-, vedel- kui ka gaasikütusele

  • korstnad ei nõua kulukaid puhastusmeetodeid

  • korstna puhastamiseks tohib kasutada vaid plastikust või nailonist harjasid!

Alustus

Katusekatik 0, 10,
30, 45 kraadi

Lõpetus

Moodul
2-seinaline

Moodulsiiber
isolatsiooniga

Põlv 30 kraadi

Põlv 45 kraadi

Põlv 85 kraadi

Puhastusluugiga
moodul

Puhastusluuk kond.
tilaga

T-kujuline moodul
45 kraadi

T-kujuline moodul
85 kraadi

Korstna tarvikud

Kinnitusvits

Sarika kinnitus

Seinakinnitus

Seinakinnitus reguleeritav ja tugevdatud

Seinakinnitus tugevdatud

Seinatugi kolmnurk auguga

Tugi

Vahelae kinnitus

Title

Go to Top