Thermia Mega

UUS Maasoojuspump (kuni 1400 kW)

Thermia Mega

Thermia Mega inverterjuhtimisega maasoojuspump ärihoonetele on ideaalne valik täiustatud kütte- ja jahutussüsteemidega ning väga suurte energiatõhususe ja funktsionaalsuse nõudmistega igat tüüpi ärihoonetele.

See muudab selle pumba ideaalseks lahenduseks suurtele ärihoonetele ja ühiskondlikele hoonetele, mis vajavad täiustatud juhtimissüsteemi ja erirakendusi.

 

Uus arukas juhtimissüsteem

Juhtseade koordineerib ja juhib küttesüsteemi. Thermia soojuspumbad töötavad suure täpsusega, et tagada parim võimalik sisekliima võimalikult väikeste kuludega. Meie juhtseadet on väga lihtne kasutada.

Uued funktsioonid

 • Thermia väljatöötatud menüü ja algoritmid
 • Uus värviline puuteekraan
 • Kasutusmugav intuitiivne menüü ikoonide ja infograafikaga
 • Täielik ülevaade külmutusahela temperatuuridest
 • Kompressori töötamise visuaalne graafik
 • 7 reguleerimispunktiga küttekõver
 • Süsteemiuuendused USB-pesa kaudu
 • Valmidus hoone juhtimissüsteemiga (BMS) ühendamiseks Modbus-siini kaudu

Valmis ühendamiseks hoone juhtimissüsteemiga (BMS-iga)

Selle ärihoonete jaoks ettenähtud soojuspumba täiustatud juhtimissüsteem jälgib pidevalt pumba kõiki funktsioone ja annab nende kohta usaldusväärse ülevaate.

Mega võib Modbus-siini kaudu suhelda muude (hoone) juhtimissüsteemidega. Seda saab juhtida ja jälgida ka juhtimissüsteemi abil, mis kogub andmeid sama hoone alarmide, ventilatsiooni ja muude süsteemide kohta.

Kirjeldus

 • Maasoojuspump nõudlikemateks rakendusteks võimsusega kuni 1400 kW

 • Vähendab teie energiakulu 80%

 • Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba töötamist täpselt nii, nagu on reaalajas vajalik nõudlus

 • Kuni 16 seadme kaskaadfunktsioon

 • Kuumgaasitehnoloogia sooja vee efektiivseks valmistamiseks

 • Üks lahendus – küte, soe tarbevesi ja jahutus

 • Valmidus hoone juhtimissüsteemiga (BMS) ühendamiseks Modbus-siini kaudu

Suur jõudlus ja täiustatud funktsioonid

Thermia Mega inverterjuhtimisega maasoojuspump ärihoonetele on ideaalne valik täiustatud kütte- ja jahutussüsteemidega ning väga suurte energiatõhususe ja funktsionaalsuse nõudmistega igat tüüpi ärihoonetele. See muudab selle pumba ideaalseks lahenduseks suurtele ärihoonetele ja ühiskondlikele hoonetele, mis vajavad täiustatud juhtimissüsteemi ja erirakendusi. Tänu oma muljetavaldavale hooajalisele kasutegurile (SCOP-ile) 5,3 võimaldab Thermia Mega vähendada energiatarvet kuni 80%.

Invertertehnoloogia

Invertertehnoloogia reguleerib soojuspumba võimsust pidevalt hetkenõudluse järgi, mis tähendab, et soojuspump suudab toota 100% teie energiavajadusest. See tähendab omakorda, et kasutaja ei pea maksma lisakütte eest. Inverterid kombineerivad suure energiavajaduse talvel ja väikese soojavee vajaduse suvel nii, et puudub vajadus suurte soojaveeboilerite järele. Lisaks on invertertehnoloogia sobivam elektrivõrgu sujuvkäivituse jaoks ja vajab väiksemat käivitusvoolu.

Erandlik sooja vee valmistamine kuumgaasitehnoloogia abil

Thermia on välja töötanud ainulaadse meetodi sooja tarbevee valmistamiseks. Samal ajal, kui soojendatakse läbi hoone küttesüsteemi juhitavat vett, valmistatakse lisaaurujahutis väga kõrgel temperatuuril sooja vett.

See tähendab, et hoone kütteperioodi ajal saab rohkesti kasutada väga odava hinnaga sooja vett.

Märkimisväärne efektiivsus üheaegsel kütmisel ja jahutamisel

Üheaegne küte ja jahutus aitavad veelgi vähendada kasutuskulusid. Selle saavutamiseks ühendatakse mitu soojuspumpa paralleelselt sooja ja külma vee akumulatsioonipaakide vahele. Soojaveepaagid ühendatakse küttetsoonidega ja külmaveepaagid jahutustsoonidega. Mega asendab sel juhul hoone vajadusest olenevalt sooja vee külma veega. Nii näiteks jahutatakse hotelli konverentsiruumi. Eemaldatavat liigset soojust kasutatakse ujula või spaa sooja vee valmistamiseks.

Passiivne ja aktiivne jahutus – aastaringne mugavus

Paljude moodsate hoonete suured klaasipinnad on ilusad pimedamatel kuudel, kuid põhjustavad suvel sageli ülekuumenemist. Passiivne jahutus tagab aasta ringi ideaalse sisekliima. Vajaduse korral saab passiivsele jahutusele lisada aktiivse jahutuse, kasutades soojuspumba kompressorit. Nii passiivne kui ka aktiivne jahutus on traditsioonilisest õhukonditsioneerist palju ökonoomsemad. Mega suudab suvel tagada maja tõhusa jahutuse.

Küttevõimsus ja paindlikkus

Thermia Mega on saadaval väljundvõimsustega 10-33 kW, 11–44 kW, 14–59 kW ja 21–88 kW. Kui ühendada kuni kuusteist masinat kaskaadsüsteemis, on võimalik saavutada võimsus kuni 1400 kW. Kaskaadsüsteemis ühendatud pumbad käivituvad üksteise järel olenevalt energiatarbest, tagades niiviisi minimaalse energiatarbimise hoolimata võimsusest. Tänu energiaallika reguleerimise unikaalsele funktsioonile kohandatakse küttevõimsus parajasti kasutatava energiaallikaga (puuraugud või väljatõmbeõhk). Thermia Mega paigaldamine tasub tänu nii kütmise kui ka jahutamise ajal energia säästmisele ära lühikese ajaga. Tänu tarvikute laiale valikule suudab Mega tagada ka basseini kütmise ning võib töötada koos päikeseküttepaneelide või lisakütteseadmetega.

Title

Go to Top