Pelletipõleti 20kw ULMA 2000 TCA

Meie Ulma2000 TCA 2 on Rootsis toodetud pelletipõleti ja on üks meie enimmüüdud tooteid. See aitab teil hoida majas head ventilatsiooni ja vältida probleeme, nagu niiskus ja halb õhk. See on kohandatud hõlpsasti paigaldamiseks enamikule turul olevatele kateldele ja toetab kuni viit võimsustaset. Automaatse käivitusprotseduuri abil saate kiire ja tõhusa käivituse kõigest 120 sekundiga hetkest, mil põleti termostaat nõuab soojust, põleti on sisse lülitunud ja põleb normaalselt. Ulma2000 TCA 2 on väga töökindel ning varustatud tagumise tulekaitse ja täiustatud juhtseadmega, et saaksite end uue põletiga turvaliselt tunda.

Kirjeldus

Digitaalselt lihtsaks tehtud!

elletipõleti omamine peaks olema lihtne ja paindlik, nii et selle mudeli jaoks oleme valinud puutetundliku ekraaniga ekraani, mis muudab teie pelletipõleti hõlpsasti käsitsetavaks. Kasulike funktsioonidega nagu statistika, pelletikulu, tööajad, keskmine võimsus ja ka veetemperatuuri keskmine temperatuur, saate põleti tööst hea ülevaate.

Kui eelistate oma seadme eest hoolt kanda mobiiliga, saate põletit hõlpsalt täiendada WIFI-mooduliga. Seejärel saate hõlpsasti alla laadida seotud äpi ja selle kaudu sujuvalt ja lihtsalt juhtida põletit ning omada ülevaadet nii seadmest kui ka kodus või puhkusel olles.

Kas seade vajab palju hooldust?

Meie pelletipõletit on väga lihtne paigaldada ning juhtplokk tegeleb järelevalvega, osa ohutusest ja juhib põlemist. Ulma2000 TCA 2 on varustatud ka kompressoriga, mis tegeleb puhastamisega automaatse suruõhupuhastusega, mis tähendab, et teie põleti vajab minimaalset hooldust ja teil jääb aega muuks.

Panustada paremasse tulevikku!

Graanulid liigitatakse taastuvenergia hulka, st nad ei kahjusta keskkonda nagu fossiilkütused (nt kivisüsi, gaas, nafta). Puidugraanulite tegelik põletamine ei lisa atmosfääri täiendavat süsinikdioksiidi. Põlemisel eralduv süsihappegaas on sama, mis puu omastab oma kasvu ajal ja on seetõttu osa süsinikuringe loomulikust tsüklist. Oleme uhked, et saame oma toodetega panustada säästvamasse tulevikku.

Meil on väga head garantiitingimused, et te kliendina tunneksite end turvaliselt, kui lubate meil oma pelletipõleti tarnida. Meile on oluline, et teie kliendina oleksite rahul ja jääksite rahule. Kui teil on küsimusi, võtke kindlasti ühendust mõne meie eksperdiga.

See pakett sisaldab kukkumisvoolikut koos voolikuadapteriga, kompressorit ja suruõhuvoolikut. Pelletisöötur ostetakse eraldi.

Tehnilised andmed

Väljund 12-20 kW
Elektri tarbimine (keskmine) 40 W
Standardkruvi pikkus 1,7 m
Pelletpõleti mõõdud (läbimõõt x pikkus) 156 x 220 mm
Pelletpõleti välised mõõdud  (lxkxd) 230 x 295 x 335 mm
Elektriühendus 230V AC
Kasutegur 97,2%
Põleti kaal 12,5 kg

Title

Go to Top