ULMA AB on asutatud Ulf Eliassoni ja Martin Karlssoni poolt Rootsis, Lääne- Gotalandi lõunaosas Svenljungas.

Alates 2004 on ettevõte tegutsenud kütteseadmete toote arenduste ja uute seadmete valmistamisel, mille tulemusena on tänaseks valminud pelletipõletite sari Ulma ja Basic ning pelletile mõeldud katlad.

Aastal 2004 disainiti ja toodeti esimene pelletipõleti ULMA 2000 võimsusega 20kW, mida on viimaste aastate jooksul järjepidevalt testitud ja täiustatud. Tänaseks pakub ULMA AB spetsiaalseid pelletikatlaid ja põleteid võimsusega kuni 95kW.

ART Kütteseadmed on toonud Eestisse ULMA AB pelletipõleid alates 2007. aasta algusest ja alates aastast 2009 oleme ULMA pelletipõletite ametlik maaletooja.

ULMA AB tootmine

ULMA AB ei tooda ainult kütteseadmeid vaid ka abivahendeid liikumispuudega inimestele ja seadmeid puidutöötlemise masinatele, ettevõttel omab täiusliku ja kaasaegset masinapark nagu näiteks: CNC-pingid, valtspressid, metalli lõikepingid, treipingid, MIG-MAG-TIG keevitusseadmed jne.

Kõik ULMA põleti komplekteerimiseks vajalikud detailid toodab ULMA AB ise. Väljaspool Rootsit mingit tootmist ULMA AB-l ei toimu, ainult kvaliteetsed kodumaisest päritolu detailid ja nii see ka jääb alati.

ART Kütteseadmete tehnikud on paigaldus- ja hooldusalase väljaõppe saanud Rootsis tootjatehases. Oma teadmisi ja kogemusi oleme alati valmis jagama klientide ja koostööpartneritega